top of page

RİDO CAMP

Rido Camp, Geyikbayırı'ndaki en popüler iki sektör olan Trebenna (4 dakikalık yürüme mesafesinde) ve Sarkıt (10 dakikalık yürüme mesafesinde) arasında yer almaktadır. Diğer birçok tırmanma rotasına yürüme mesafesindedir.

 

Kamp alanı Antalya'ya yaklaşık 20 km uzaklıkta, Geyikbayırı Köyü yakınlarındadır. Kamp alanı, tırmanıştan sonra dinlenmek, yemek yemek , diğer tırmanıcılarla vakit geçirmek için harika bir atmosfere sahiptir.

Kampımızda, projeleriniz için size yeterli enerjiyi sağlayacak kahvaltılar, yenilenme için lezzetli akşam yemekleri sunan bir restoran bulunmaktadır. Restoranımızda çok sayıda lezzetli Türk ve dünya yemekleri ve isteğe bağlı olarak vejetaryen veya vegan yemekler sunulmaktadır.

Kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz tam donanımlı bir ortak mutfağımız, kışın ısınmanız için sobalı rahat bir dinlenme alanımız, yazın serinlemeniz için doğal havuzumuz,  ücretsiz Wi-Fi internet, sıcak su ile duş, çamaşırhane hizmetlerimiz ile konaklama için bungolovlarımız, karavan ve çadır alanımız mevcuttur.

bottom of page