top of page
Rezervasyon için İletişime Geçin

LOKASYONUMUZ

Akdamlar köyünden sonra yokuşları tırmanarak Geyikbayırı'na doğru yol alacaksınız. Yol boyunca tabelaları takip ederseniz solda bulunan kampımıza ait tabelayı gördüğünüzde toprak yoldan içeri girip aşağı doğru inmeniz gerekmektedir. Kamp girişine kadar tabelalarımızı takip etmeniz yeter

GEYİKBAYIRI'NA  GELİŞ

Adsız tasarım.png

Arabayla

Havaalanından kampımız arabayla yaklaşık 45 - 50 dk. civarında sürmektedir. D400 yolunu takip edin, Bahtılı, Çakırlar, Akdamlar köyleri boyunca ilerleyerek Geyikbayırı'na gelmek için yokuşu tırmanarak tabelaları takip edin.

person-holding-virtual-health-passport-smartphone-bus-station.jpg

Otobüs saatleri için Antalya Kart uygulamasını indirebilirsiniz.

Alternatif rotalar için Moovit Uygulamasına da bakabilirsiniz. 

Havaalanı Transferi

Antalya Havaalanı kampımıza yaklaşık 45 km uzaklıktadır. Transfer yada araç kiralama talebiniz olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adsız tasarım (1).png

Toplu Taşıma

Herhangi bir toplu taşıma aracına binmek için gazete bayiinden veya otobüste bir Antalyakart (şarjlı ulaşım kartı) almanız gerekir. Yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olması için çok kullanışlı İngilizce dil uygulaması olan Antalya Kart'ı indirebilirsiniz.

Günde 3 kez Otogardan Geyikbayırı'na gelen otobüs için önce havaalanından herhangi bir otobüs ile otogara gitmeniz iyi olacaktır. Otogardan kalkan 516 numaralı otobüs sizi köye getirirken, 516 numaralı otobüs ile aşağıdaki Akdamlar köyüne kadar gelip otostopla kampımıza ulaşabilirsiniz.

bottom of page